1998

2. 5. 2015

1998

Ze zprávy přednesené na výroční valné hromadě sboru 11. prosince vyplynulo, že sbor má 57 členů, z toho 42 mužů a 15 žen. V tomto počtu je zahrnuto 6 členů přispívajících. Žádný člen však není mladší 18 let.

Uspořádáno bylo 8 členských a 4 výborové schůze.

Kulturní referentkou za bratra Milana Zatloukala, který se odstěhoval, byla zvolena sestra Bohumila Vichtová.

Z důvody opravy obecního sálu se nekonal tradiční hasičský ples, hodové oslavy také neměly žádný zvláštní program kromě obvyklého průvodu.

Hasiči se zúčastnili sázení Lípy republiky za školou 27. října a následného lampionového průvodu. Této slavnosti se zúčastnil nad očekávání velký počet občanů

.

9. května se družstvo mužů zúčastnilo pohárové soutěže v Nákle.

1. V prvním kole soutěže v požárním sportu pořádaném 23. května v Chomoutově ve

spolupráci se sousedním okrskem obsadili naši muži celkově třetí a v rámci našeho okrsku první místo a postoupili do okresního kola. Z důvodů špatné organizace pořadatelů však na tuto soutěž nejeli.

2.

V srpnu se družstvo současných i bývalých členů sboru zúčastnilo turnaje v malé

kopané, který ve Skrbeni pořádal oddíl HOSNA. Hasičské družstvo turnaj vyhrálo.

Dvakrát se konal sběr železa – střádaly se prostředky k uspořádání oslav stého výročí založení sboru, které připadly na následující rok.

V závěru roku zakoupil obecní úřad pro zásahovou jednotku nové pracovní stejnokroje odpovídající současným potřebám.

V prosinci se konala výroční valná hromada .